Annelik duygusu hissetmiyorum-Hamilelik Dönemi Genel
Cevaplanmamış sorularımız bir hayli arttı. Hadi sizde yardımcı olun cevaplayalım.
364 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde sordu
düzenledi

İsteyerek hamile kaldım şuan 13.haftaya girdim fakat annelik duygum falan hiç yok hatta kalp atışlarını duyduğum da bile etkilenmedim ve bu yüzden kendimi suçlu hissediyorum :( Böyle olan oldu mu olduysa ne zaman annelik duygusunu hissetmeye başladınız? Bende mi sorun var anlamadım. Diğer annelere imrenerek bakıyorum ve bu durum beni çok üzüyor.

Gebelik haftası 13.hafta

5 Cevap

cevapladı

Ben 8. ayıma girdim ve sizinle aynı dönemde aynı şekilde hissediyordum ki hala daha da çok kuvvetli değil bu duygu. Araştırdım gayet olağan olduğunu söylediler. 40 çıkma muhabbeti biraz da bununla igliliymiş, bebeğin anneye annenin bebeğe alışması.. Zaten hareketlerini hissetmeye başladıktan sonra işler biraz daha somutlaşıyor. stres olmasın.

(4 puan) yorumladı
Bebeğin hareketlerini hissetmeden once bende boyleydim. Hamile olduğumu hissetmiyordum inanmiyordum bile. Ama onun hareketlerini ilk hissettigimde çok duygulandım. Canimdan bi parca taşıdığımi iste o an hissettm cok guzel bi duygu. Rabbim herkese nasip etsin.
cevapladı

Karında bebek oynamaya başladığında bebeğe karşı duygusal bir bağ hissedeksiniz. Merak etmeyim. Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasıp etsin inş.

(35 puan) yorumladı
Bebek hareketlerini bi hissetmeye başla asla ondan başka bişey dusunmeyeceksin emin ol..senin canın senin parçan
(6 puan) cevapladı

Bende öyleydim bisey hissetmiyordum pek ama dogduktan sonra çok farklı oluyo herşey <3

(471 puan) cevapladı

Suan bu yuzden kendini suclu hissetmen bile ona simdiden hazir oldugunu gostermiyo mu sence  sen ihi bi anne olucaksin yoksa ona karsi bisi hissedemedim diye kendini uzmezdin :) 

(55 puan) cevapladı

Benimds öyle taki hareket edene kadar hiç ummadik yerde ben burdayım diyor ve tebessüm ediyosun eminim doğduğunda da daha farkli olucak üzme bosyere kendini:angel:

İlgili sorular

1 cevap 39 göst.
8 Nisan Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Eda (87 puan) sordu
9 cevap 392 göst....