Haydi gelin Cevapsız soruları bitirelim
182 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (402 puan) sordu

Sevgili arkadaşlar biliyorum sıkıntınız çok çok büyük stres içinde gebelik geçiriyorsunuz. Ama burası gebelikle ilgili bir program. Yazdıklarınız ilgimizi çekiyor dertleşiyoruz ama bu aralar herkes gebelik değilde ailevi sıkıntılarını anlatır oldu. Aileniz  bebekle ilgili bi densizlik söyler merak eder öyle mi diye sorarsınız. Ha eşinle tartışır eşin karnına vurmuştur bir şey oldu diye sorarsınız yardımcı olmaya çalışırız. Ama tutup da bebekle alakasız çok şey paylaşır olduk. Hayatınıza biz yön veremeyiz vermemeliyiz siz yaşıyor siz karar vermelisiniz. Bizleri dinleyip kararlar alırsanız hayatta hep yanlış kararlar alıp yanlış yaşarsınız.sırlarınız sizde kalsın ve Allah canı yürekten söylüyorum yardımcınız olsun ve güzel hayatlar yaşayın. Lütfen artık bebeklerimize dönelim. 

2 Cevap

+2 oy
(895 puan) cevapladı

Canim ya az once okuduklarimdan sonra aklimdan gecen sey tam da buydu harfi harfine katiliyorum .

(402 puan) yorumladı
Yazılanları merak etmiyor değilim ediyorum ilgimi çekiyor ama ben artık bebeklerle uğraşmak istiyorum bir şeyler öğrenmek diğerlerine yardımcı olmak istiyorum.
yorumladı
Haklisin canim bende cok denk geliyorum ozellikle esle sorun yasayanlar ben cok etkileniyorum okumadan duramiyorum da gecen tutturdum esime sende sakin boyle okuzlukler yapma sen iyi birisin dimi falan diye aglamaya sen dusun psikolojimi
0 oy
(391 puan) cevapladı

  • :silly: kız haklı  gençler dağılın şimdi :D

İlgili sorular

5 cevap 1,692 göst.
2 cevap 233 göst.
14 Ağustos Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Ltfycr (195 puan) sordu
1 cevap 442 göst.
26 Temmuz Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Misevladım (365 puan) sordu

35,955 soru

190,533 cevap

257,267 yorum

11,317 üye
...