Haydi gelin Cevapsız soruları bitirelim
166 göst.
Doğum kategorisinde (857 puan) sordu

Doğuma 20 gün kaldı. Doğum sonrası yazlığa gideceğiz. 40 gün deniz yok biliyorum ama evde sıcaktan bunalmaktansa yazlıkta serin serin oturur iki insan görürüm dedim. Hem de bu 39 derece sıcakta bebekte rahat olur. Yazlıkta emzirmek için ne tür kıyafet alayım yanıma. Emzirme kolaylığı olsun diye.

Gebelik haftası 35+4

2 Cevap

+1 oy
(857 puan) cevapladı

Tecrübeli anne de yok anlaşılan yardım edecek.

(1,040 puan) yorumladı
+1
Üstüne  yapışmayan ince kumaştan yapılmış elbise al bence, önü düğmeli olsun.ya da alt üst takım da olabilir, evde oturcaksan ki evde oturursun zaten de ilk zamanlar, ifil ifil pijama takımları al, biri gelse de kimse ayıplamaz lohusasın zaten=) Allah yardımcın olsun şimdiden=) ben tecrübeli anne değilim ilk bebeğim olcak benimde ve benim ki kışın doğacak. Ama eğer yazın doğum yapsaydım alabildiğim kadar ince pijama alırdım kendime. Sıcaklar çok zor. Allah kolaylık versin canım ama Allahtan yazlık gibi bi şansın var=)
(1,211 puan) yorumladı
Alışverişi bebek marketten yapmadınmı mutlaka görmüş olurdun
(1,040 puan) yorumladı
Bebek market ne canım?
(1,211 puan) yorumladı
Ebebek gibi sadece çocuk ürünleri satan yerler
yorumladı
Emzirme atleti sütyeni o sıcakta isilik yapar. Püfür püfür essin. Kuşadası Yazlıkta bahçeli veranda var tüm günü orda geçireceğim.
(1,040 puan) yorumladı
Canım çamaşır takmazsan göğüslerin sarkabilir yıne de sen bilirsin ama.
(857 puan) yorumladı
:) sarkma yapacak kadar değil 80 yeni oldular. Meme pedleri rahat ettirir diyorum pamuklu:)
(1,040 puan) yorumladı
+1
İyi ozaman canım. Biyerde okumuştumda göğüsler buyuyor sonra normal bedene dönerken çamaşır kullanılmazsa sarkma yapabiliyormuş. Herkesin rahat etme biçimi işte bende camaşırsız hayatta duramıyorum, sıksa da o çamaşırı giyincem illa=)
+1 oy
(1,211 puan) cevapladı

Düğmeli tabikide emzirme atletleri ve sütyenleri de olabilir ama dışarda emzireceksen e bebekte satılan boyundan geçirilen önlük tarzı bişey var onu alabilirsin nettan bakabilirsin sen nasıl rahat edersen öyle bunun için tavsiyeye ihtiyacın olduğunu sanmıyorum rahat ol sadece ben anne değilim bebek markette gördügüm kadarıyla ve blogrlar böyle yazıyor

(1,040 puan) yorumladı
+1
Evet o emzirme önlüğünü kesinlikle öneriyorum. Kadın da olsa göğsün gösterilme taraftarı değilim. Bazı kadınlar şap diye çıkarıyor göğsünü hiç hoş bi görüntü olmuyor
yorumladı
Önlük aldım, sütyenler o sıcakta yakıyor. Şimdi bile giymiyorum. Elbiselerim kendinden sütyenli
(1,211 puan) yorumladı
Çok var ama ben sadece e bebeğe gidiyorum birilerine hediye alırken falan görüyorum bide avm de gezerken indirimlerine denk gelirsem eve stok yapıyorum hediye ediyorum çevremdekilere çocuğu olunca mesela birkaç ay önce büyük bir indirime denk gelmişti ürünleri de gayet kaliteli 40 tl lik penye battaniyeleri 10 tl ye almıştım hemde öyle düz sade ürünler değil gayet emek verilmiş ürünler o arada görüyorum mama termosları falan vardı atıyorum hemen o tarz şeyleri listeme :))
(1,211 puan) yorumladı
Emzirme sütyenleri yakıyor mu bwn şuan bile kullanıyorum çok rahat pamuk zaten ve destek olmadığı için iyiyim

İlgili sorular

3 cevap 299 göst.
4 cevap 231 göst.
2 cevap 45 göst.
3 cevap 306 göst.
3 cevap 258 göst.
15 Eylül Hamilelik Alışveriş kategorisinde Rümeysa tpdln (74 puan) sordu

35,958 soru

190,568 cevap

257,301 yorum

11,318 üye
...